Crisis as a opportuninty

We help people experiencing extraordinary states of consciousness where emergence of unusual experiences can turn into the difficulties that we describe by the term "psychospiritual crisis".

Lavina svatební noci

Sbírám zážitky jeden za druhým. Cestuju. Mám zajímavého kluka. Sportuju. Bydlím v norských horách. Máme dům. Penzion. Máme outdoorovou společnost. Dodělala jsem školu v oboru. Fotím. Co mě to teda sakra trápí? Chybí mi rodina? Můj kluk na mě trochu kašle? Co jiného by to mohlo být? Dalo to práci, ale odešla jsem. Pan divnopocit šel ale jaksi se mnou,…

Read whole story Write your story

Osobní příběhy

Děkujeme za Vaši odvahu a otevřenost, se kterou s námi sdílíte Váš příběh, jak jste se setkali s psychospirituální krizí. Dovolujeme si vyhradit právo zveřejnit pouze vybrané příběhy. Pokud budeme Váš příspěvek redakčně upravovat, před zveřejněním Vám ho poskytneme k autorizaci.

Zasláním příběhu bez udání kontaktních informací vyjadřujete souhlas k redakční úpravě a zveřejnění příběhu.

Položky označené * je třeba vyplnit.

Meet us

The network of our co-workers consists of thematically trained psychiatrists, psychologists and psychotherapists based in Prague and other cities who undergo regular supervision and continue to systematically educate themselves in this topic.

Poznejte celý tým

Chcete nás finančně podpořit?

Právě díky Vašim darům můžeme v Diabasis pomáhat lidem, kteří se ocitnou v náročné životní situaci. Z darů financujeme například provoz linky Help Diabasis, zprostředkování návazné terapeutické péče, konzulatce s klienty umístěnými v Psychiatrické nemocnici Bohnice, osvětovou činnost, vzdělávání odborníků na oblast duševního zdraví...

Chci darovat