Diabasis nabízí

Diagnostiku a terapeutickou pomoc pro osoby v psychospirituální krizi

Od svého vzniku v roce 2004 buduje Diabasis z.ú. síť spolupracujících psychoterapeutů v Praze i celé ČR, kteří se pravidelně vzdělávají v problematice psychospirituální krize a jsou schopni profesionálně provádět klienty tímto nelehkým obdobím vnitřní proměny a podporovat je při obnovování rovnováhy, růstu a v pozitivním vývoji k vyšší integraci osobnosti a plnějšímu zdraví.

Osvětu

Diabasis z.ú. rozšiřuje informovanost o psychospirituální krizi mezi odborníky a laickou veřejností. Organizace pořádá a nabízí širokou škálu přednášek, seminářů a publikací.

Vzdělávání

Diabasis z.ú. nabízí v rámci péče o svou síť psychoterapeutů vzdělávání, rozšiřující a upevňující jejich odborné dovednosti při práci se spirituálními tématy v rámci psychoterapie. Dále Diabasis nabízí vzdělávání pro zájemce z řad odborné veřejnosti. Toto vzdělávání má formu workshopů, výcviků, seminářů a přednášek.

Provoz linky pomoci Help Diabasis

Kontaktujte nás na help@diabasis.cz, kde se Vám budou věnovat vyškolení konzultanti naší linky a pomohou Vám lépe se zorientovat ve Vaší situaci.